14 maart 2025 Nieuwe penningmeester bij Vrienden van Techniek
Na jaren van toegewijde inzet als penningmeester van Vrienden van Techniek draagt Willy Kemper het stokje over. Tijdens de bestuursvergadering op 26 februari is officieel besloten dat Ferry te Wierik deze rol zal overnemen.
We willen Willy Kemper hartelijk bedanken voor zijn waardevolle bijdrage aan onze organisatie. Zijn betrokkenheid en zorgvuldige beheer van de financiën hebben een belangrijke rol gespeeld in de groei en ontwikkeling van Vrienden van Techniek.
Met het aantreden van Ferry te Wierik als nieuwe penningmeester kijken we vol vertrouwen naar de toekomst. Zijn ervaring en enthousiasme zullen bijdragen aan een solide financieel beleid en de verdere uitbreiding van onze activiteiten.
We wensen Ferry veel succes in zijn nieuwe rol en heten hem van harte welkom!
Bestuur Vrienden van Techniek